BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iškalbos menas. Egzaminas.

Sveiki,
Rašau jau paskutinį savo blog’ą apie iškalbos meno paskitas. Gali būti, jog rašau pasutinį savo blog`ą gyvenime :) Šįkart apie egzaminą..
Sekėsi itin keistai ir visiškai visiškai kitaip nei įsivaizdavau visą eigą :) Egzamine nesijautė nei įtampos, nei baimės atroytų, jog didelė auditorija šias baimes išnaikina :) Klasėje kalbėti daug sunkiau. Tačiau ir pakalbėjus ir po to pažiūrėųs filmuotą medžiagą - iviskas skyrėsi kaip diena ir naktis. Kalbant atrodė, kad viskas ėjosi sklandžiai, atrodo buvo tik kelios klaidos (kai nugara atsukau, galvojau “o dabar tai padariau”) :)) Ir grįžus nuo scenos bei paklauus Kristinos sakė, jog viskas labai gerai, geras susitvarkymas su klausimais :)) Tai nuramino. Tačiau žiūrint filmuotą savo kalbą - man asmeniškai ji atrodė tokia prasta, kad net negera pasidarė:) Atrodo, jog vis dėlto dar neišmokau labai smarkiai derinti judesių ir savo kalbos:) Tačiau dar kalbėti teks ir bus kur pasimokyti..:))
Tačiau ir šis kursas neabejotinai buvo labai reikšmingas ir naudingas. Pažadu, stengsiuos tobulėti ir per kitas savo viešas kalbas, prisiminus visą gautą informaciją :) Bet mano nuomone, šios paskaitos buvo ne tik vieno ciklo išmokimas, o ir gera pamoka gyvenimui. Plius - visa paskaitų atmosfera ir pobūdis.. Tikrai kažkas naujo per visus keturis metus, kažkas neeilinio ir tikrai labai paliekančio gerą įspūdį :) Net gaila,jog turėjome tokį trumpą laiką šiam dalykui… :)
Labai linkiu gražių ir jaukių artėjančių švenčių! Ir tikrai nuoširdžiai sakau AČIŪ už viską :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą